Joomla Free Template by FatCow Hosting

Naszym celem jest znalezienie odpowiednich osób kierujących się w pracy z podopiecznymi: pasją, wysoką kulturą osobistą, zaangażowaniem, odpowiedzialnością oraz życzliwością. Szukamy osób, które muszą czuć, że ich powołaniem jest pomoc ludziom.

 

To pewnego rodzaju misja.

 

Pracując z osobą chorą, niesamodzielną ponosi się odpowiedzialność za skutki swoich działań. Osoba ta musi rozpoznawać i rozwiązywać problemy opiekuńcze osoby chorej w różnym stopniu zaawansowania choroby i w różnym wieku.

Osoby, które sprawują opiekę nad pacjentami powinny docenić przejawy aktywności swoich podopiecznych. Wszelkie pochwały motywują do uczenia się nowych nawyków czy umiejętności, wzmacniają gotowość do współpracy w procesie leczenia oraz tym samym wpływają pozytywnie na samoocenę.

Opiekun medyczny jest zawodem zaufania publicznego, dlatego niezbędne są u niego kompetencje personalne i społeczne. Powinien posiadać bardzo dobre zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy zespołowej oraz empatię, tak ważną w kontakcie z drugim człowiekiem.

Opiekun powinien wzmocnić wiarę pacjenta w lepsze jutro. Chcemy, aby czuł się potrzebny i miał jak najmniej czasu na jakiekolwiek rozmyœślania na temat choroby.

W odpowiednim momencie szukać możemy u niego rady, aby wiedział, że może jeszcze komuœś pomóc.

 

Czujesz, że właśnie taka praca jest twoim powołaniem?

Masz wszystkie cechy, które sprawią, że nasi pacjenci Cię polubią, zaufają Ci?

 

Cieszymy się, że w takim razie chcesz do nas dołączyć. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami!


Szukamy:

  • lekarzy
  • pielęgniarki
  • fizjoterapeutów
  • psychologów

 

AKTUALNOŚCI

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 793-200-007

DANE KONTAKTOWE

ul. 1 Maja 64, Myszków
+48 794 200 007
praca@siloe.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

NAPISZ DO NAS