Joomla Free Template by FatCow Hosting

NZOZ Siloe poszukuje lekarza anestezjologa do pracy w Długoterminowej Opiece Domowej dla Pacjentów Wentylowanych Mechanicznie w województwie małopolskim

Oferujemy:

  • Komfortowe warunki pracy w prężnie rozwijającej się placówce
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju

Obowiązki:

  • opieka lekarska dla pacjentów wentylowanych mechanicznie przebywających w warunkach lecznictwa stacjonarnego
  • realizacja postępowania diagnostycznego i udzielanie porad specjalistycznych stosownie do potrzeb pacjenta
  • zlecanie świadczeń diagnostycznych i terapeutycznych dla pacjentów NZOZ Siloe
  • prowadzenie dokumentacji medycznej również w postaci elektronicznej
  • współpraca z personelem medycznym NZOZ Siloe

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lekarskie
  • Specjalizacja z zakresu anestezjologii
  • Aktualne prawo do wykonywania zawodu
  • Specjalizacja (ukończona lub I stopnia) w dziedzinie:

– anestezjologii

– anestezjologii i reanimacji

– anestezjologii i intensywnej terapii

– rehabilitacji ogólnej

– rehabilitacji medycznej

– rehabilitacji w chorobach narządu ruchu

– neurologii

– lub chorób płuc

  • odpowiedzialność i wysokie standardy etyki zawodowej
  • Wysokie umiejętności społeczne
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Empatia i zrozumienie

CV oraz LM prosimy kierować za pośrednictwem portalu. W dokumentach prosimy umieścić:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) z późń. zm.

Przy kontakcie mailowym prosimy w tytule wpisać miejscowość i nazwę oferty

AKTUALNOŚCI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 793-200-007

DANE KONTAKTOWE

ul. 1 Maja 64, Myszków
+48 794 200 007
praca@siloe.pl