Joomla Free Template by FatCow Hosting

 

 

Jesteśmy najlepszą alternatywą dla osób, które chcą spędzić jesień życia w zaciszu swojego domowego ogniska, jednocześnie uzyskując profesjonalną pomoc w leczeniu, w atmosferze bezpieczeństwa i spokoju.a1

W skład naszej kadry wchodzą:

  • lekarze
  • pielęgniarki
  • opiekunowie osób starszych,
  • asystenci osób starszych,
  • fizjoterapeuci,
  • oraz psycholodzy.

Personel świadczy swoje usługi zarówno w ramach finansowania przez NFZ jak i prywatnej opieki. Oferowana przez nas pomoc dla pacjentów może być świadczona całodobowo, by każdy z naszych podopiecznych mógł czuć się komfortowo. Do każdego z pacjentów podchodzimy w sposób indywidualny, wspólnie ustalając zakres usług oraz częstotliwość wymaganej opieki.

Naszym pacjentom zapewniamy opiekę dzienną, nocną godzinową lub całodobową. Istnieje możliwość skorzystania z proponowanych przez Centrum pakietów usług, które możemy dopasować do każdego podopiecznego w sposób indywidualny. Proponujemy także ewentualność zmiany oferty wewnątrz danego pakietu. Dodatkowo, oferujemy usługi korzystania z pomocy psychologa i fizjoterapeuty w domu podopiecznego (do wizyty domowej doliczamy koszty dojazdu).

Szczegóły do uzgodnienia przy wykupywaniu usług. Nowością w naszej propozycji jest możliwość wypożyczenia bądź kupna sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego z naszej Wypożyczalni oraz Sklepu Medycznego.

 

Kto może dla nas pracować?

Abyśmy mogli zaoferować naszym pacjentom profesjonalne usługi na najwyższym poziomie nieustannie się rozwijamy, doskonalimy, szkolimy. Ale przede wszystkim inwestujemy w personel o najwyższych kompetencjach.

To nasi pracownicy tworzą jakość Siloe.

Podstawowym obowiązkiem naszych pracowników jest kompleksowa pomoc w codziennych czynnościach naszych pacjentów, począwszy od podstawowych prac domowych po aktywizację i utrzymanie sprawności życiowej i fizycznej podopiecznego.

 

AKTUALNOŚCI

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 793-200-007

DANE KONTAKTOWE

ul. 1 Maja 64, Myszków
+48 794 200 007
praca@siloe.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

NAPISZ DO NAS